Skip

Японцям знадобилося 72 роки, щоб зняти цю рекламу

Рекламу зняла кондитерська компанія
В інтернеті з’явився відеоролик, де демонструється історія однієї японки у червоній сукні на жовтому тлі.

Відомо, що 72 року — це середня тривалість життя в Японії. Саме стільки секунд триває екшн-частина рекламного ролика (починається з 14-ї секунди), в який поклали стереотипизированную життя звичайної японської дівчинки, дівчини, жінки. З моменту народження до смерті.

Рекламу зняла для себе кондитерська компанія Glico. Треба віддати належне режисеру монтажу і директор з кастингу рекламного агентства, яким вдалося настільки «плавно» замінювати героїнь кожну секунду.

Нагадаємо, раніше в Японії заарештували жінку, яка примушувала кохану свого сина займатися проституцією. Як пишуть місцеві ЗМІ, 17-річна дівчина переїхала до свого 18-річному хлопцеві в грудні 2016-го. Після цього мати молодого чоловіка примусила її обслужити понад 20 клієнтів під приводом, що вона сама повинна заробляти собі на життя. Жінка при цьому сама підбирала клієнтів в Twitter.

Як повідомляв портал "Знай.uа" кондитерська фабрика АВК (Мукачево, Закарпатська область) віддасть своє майно української "дочки" Сбербанку Росії в якості застави по кредиту. Відповідне рішення виніс Господарський суд Закарпатської області 30 січня. Комплекс будівель фабрики і земельна ділянка в Мукачеві по вулиці Духновича, 14 є заставним майном за договором про відкриття кредитної лінії, укладеному між Ощадбанком і А. В. К. від 2009 року. Стягнення застави станеться в рахунок часткового погашення заборгованості за кредитом А. В. К. на 56,8 млн доларів (1,4 млрд грн в еквіваленті).

Наказ видано на примусове виконання рішення господарського суду Закарпатської області від 19 жовтня 2017 року, яка набула чинності 17 січня 2018 року. Після стягнення банк планує продати майно за 21,2 мільйона гривень.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/yaponcyam-znadobylosya-72-roky-shob-znyaty-cyu-reklamu”