Skip

Королівська відповідь: Єлизавета II розговорилася з маленьким українцем

"Одного разу я вирішив написати Єлизаветі II і отримав відповідь"
Днями десятирічний хлопчик із Запоріжжя отримав у відповідь лист від королеви Британії Єлизавети II.

“Я давно цікавився культурою Великобританії: англійськими казками та легендами про короля Артура, лицарями Круглого столу і чарівником Мерліном, вивчав географію цієї острівної держави, Букінгемського палацу, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи відчуває вона по-справжньому себе королевою в своїх королівських палатах, який із шести тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона в чарівника Мерліна та інше", – розповів Савелій Васильєв із Запоріжжя.

Також додамо, що офіційну відповідь за дорученням Єлизавети II підготувала її фрейлін Дженніфер Гордон-Леннок. Про це пише Politeka.

При цьому в посланні монарша особа подякувала маленького українця за інтерес до англійської культури. Слід зазначити, що лист надруковано на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букінгемського палацу.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що на королеву Великобританії Єлизавету II був замах. Це сталося під час візиту королеви до міста Данідін в Новій Зеландії. Інцидент стався в 1981 році, проте його намагалися приховати. І лише через багато років у новозеландському розвідувальному агентстві підтвердили факт замаху.

Дивіться історію життя королеви Великобританії

17-річний підліток Крістофер Льюїс стріляв у королеву в той час, коли вона виходила зі свого авто по дорозі на ярмарок 14 жовтня 1981 року під час восьмиденного туру по країнах Співдружності націй. Льюїс планував вбити королеву, але він не знайшов підходящого місця для пострілу. Згідно другої версії у нього не було достатньо потужної зброї.

Крім того, у Співдружності націй почали таємні переговори про можливого наступника королеви Єлизавети II на посаді голови об’єднання. Наголошується, що це питання є надзвичайно чутливим. Адже роль глави Співдружності націй не є спадковою і не перейде автоматично після смерті королеви до її сина принца Чарльза.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/korolivska-vidpovid-yelyzaveta-ii-rozgovorylasya-z-malenkym-ukrayincem”