Skip

Гомболевський ховає свої багатства: чиновник "Украерорух" фіктивно розлучився з дружиною

Передав дружині всі "нажиті непосильною працею" квартири, будинки та земельні ділянки
Чиновник ДП "Украероруху" Сергій Гомболевський після скандалу з не задекларованими квартирами дружини, в рамках фіктивного розлучення, мирно передав "екс-дружині" все спільне майно. Мирову по "розділу" нерухомих активів подружжя Гомболевська підписало після позову Наталії Гомболевської проти чоловіка. Про це сказано у відповідному рішенні Печерського райсуду м.Києва.

Примітно, що сам Гомболевський зовсім не заперечував передати екс-дружині всі "нажиті непосильною працею" квартири, будинки та земельні ділянки, замість належних їй 2/3 частини. Про це пишуть Акценти.

Нагадаємо, що в липні 2017 року, журналісти "Наші гроші" опублікували дані про три суміжні незадекларовані квартири дружини Гомболевського в самому серці Києва (ЖК "Рівер Стоун") на Дніпровській набережній столиці. Загальна вартість житлоплощі склала близько 17 млн.₴ і, незважаючи на те, що власником квартир подружжя Гомболевських сталоа ще в далекому 2013 році, Сергій Гомболевський так і не вписав їх в свої електронні декларації.

Журналісти "Наші гроші" підкреслюють, що з кінця 2013 по червень 2017-го у квартир Гомболевська міг бути інший формальний власник. Однак, вже 30 червня 2017 року право власності на елітне житло Наталія зареєструвала особисто на себе. Сталося це вже після розлучення пари на підставі "договору дарування", виданого в той же день (30/06/17). Метраж квартир, який чиновник ховає від публіки і НАПКА, — 285 м. кв.

Після розлучення, дружина Гомболевського також звернулося до суду з позовом про поділ майна, нажитого в шлюбі. Її умовою стала передача у власність 2/3 всіх нерухомих активів. 1/3, згідно з позовом, мала залишитися у Сергія Гомболевкого. Вартість їхніх активів оцінили в 900 000 грн, і Гомболевський погодився віддати дружині — все (!) без винятку. До суду вони навіть не ходили, і незабаром уклали мирову угоду.

В рамках документа, чиновник "Украероруху" "без бою" позбувся: трикімнатної квартири (132,2 кв.м), будинку в судовому товариства "Топлька — 1" в Бориспільському районі Києва і ще двох земельних ділянок (по 0,120 га) в тому ж товаристві.

При цьому, в рішенні суду від жовтня 2017 року зазначається, що частка дружини перевищила належні їй 2/3 частини всіх активів на 300 000₴ І цю різницю Гомболевська обіцяла компенсувати своєму екс-чоловікові в грошовому еквіваленті. Однак, судячи з усього, цього так і не сталося. Дані про виплату Гомболевської 300 000 грн в його декларації відсутні. За 2018 рік, він задекларував лише 116,3 тис. грн заробітної плати, отриманої на ДП "Украерорух".

Таким чином, за допомогою фіктивного розлучення, Гомболевський мав намір і далі приховувати від НАПКА своє майно і активи, які, швидше за все, нажиті не зовсім чесно.

Нагадаємо, що Гомболевський є фігурантом кримінального провадження за фактом виведення понад 400 млн. грн з ДП "Украерорух" на рахунки проблемного "Платинум банку". Сталося це якраз напередодні падіння банку, і всупереч вказівкам Міністерства інфраструктури. Дії Гомболевського завдали значної шкоди державі, проте він наразі все ще продовжує працювати на ДП "Украерорух" і навіть отримує нові повноваження. Наказом заступника Мінінфраструктури Лавренюка Гомболевського уповноважили на внесення змін до статуту підприємства.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/gombolevskyj-hovaye-svoyi-bagatstva-chynovnyk-ukraeroruh-fiktyvno-rozluchyvsya-z-druzhynoyu”