Skip

У Спільному центрі з контролю і координації заявили, що автомобіль Донецької фільтрувальної станції обстріляли бойовики

Донецька фільтрувальна станція розтошована між Авдіївкою та Ясинуватою, яку окупували бойовики "ДНР"

Сьогоднішній обстріл автомобіля співробітників Донецької фільтрувальної станції (ДФС) – провокація проросійських бойовиків. Про це на сторінці у Facebook прес-центру штабу АТО повідомили офіцери української сторони у Спільному центрі (СЦКК) з контролю і координації режиму припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

"Сьогодні під час брифінгу зі спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ українська сторона СЦКК поінформувала представників місії про факти порушення бойовиками військових формувань РФ всеохоплюючого режиму припинення вогню, зокрема, про їхню причетність до обстрілу автомобіля, що перевозив змінний персонал до Донецької фільтрувальної станції. Це ж підтверджує трасологічна оцінка місцевості порушення режиму припинення вогню. Відповідно до її висновків, обстріл автомобіля з боку Збройних сил України (ЗСУ) є абсолютно неможливим", – ідеться в повідомленні.


https://www.facebook.com/ato.news/posts/1884764371534360

У СЦКК зазначили, що станція під особливою увагою ЗСУ, як і інші критичні об’єкти цивільної інфраструктури Донбасу.

"Усі ці об’єкти мають постійні гарантії безпеки з боку ЗСУ, у той час як із боку військових формувань РФ такі гарантії систематично порушуються, що свідчить про їхню абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону та у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу", – ідеться в повідомленні.

Зі свого боку бойовики повідомили, що автомобіль було обстріляно українськими військовими. Вони запевняють, що про це їм розповіли співробітники ДФС.

"Сьогодні о 7.30 українська сторона відкрила вогонь зі стрілецької зброї по колоні автомобілів, які везли людей на їхні робочі місця", – нібито розповів представник ДФС підконтрольному сепаратистам агентству ДАН.

Водночас у повідомленні прес-служби комунального підприємства "Вода Донбасу" про те, хто саме обстріляв автомобіль, не йдеться.

Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою, яку окупували бойовики "ДНР". Вона частково забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, які під контролем Збройних сил України. Також станція дає воду окупованим бойовиками населених пунктів: частково Донецьку, Ясинуватій, селищам Василівка та Спартак.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/u-spilnomu-tsentri-po-koordinatsiji-i-kontrolju-zajavili-shcho-avtomobil-donetskoji-filtruvalnoji-stantsiji-bojoviki-obstriljali-236088.html”