Skip

Регіональний директор ЄБРР про високі зарплати в "Нафтогазі": Це ринкова ціна

Маліж: Нехай у людини буде вища зарплата, але вона чесно керуватиме компанією

Зарплати керівництва НАК "Нафтогаз України" є ринковими, сказав керівний директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж в інтерв’ю "Главкому".

"Я б сказав, що це ринкова ціна, хіба ні? Хіба це не ринкова ціна для керівника великої газової компанії?" – зазначив він.

Маліж підкреслив, що занадто багато грошей українських держпідприємств украли люди, чиї зарплати були дуже низькими: "Як щодо вартості будинків попереднього керівництва "Нафтогазу", у яких була набагато менша зарплата? Мені більше подобається ситуація, у якій керівництво отримує всю свою платню офіційно від компанії. І якщо є хтось, хто може виконувати цю роботу краще за меншу платню, найміть їх! Я думаю, що надто багато грошей було вкрадено в українських державних підприємств і в держави людьми, чиї зарплати були дуже низькими. Нехай у людини буде вище зарплата, але вона чесно керуватиме компанією".

Згідно з декларацєю голови НАК Нафтогаз України" Андрія Коболєва, опублікованою на сайті компанії, його дохід за рік становив 19,323 млн грн (без урахування податків). Декларацій інших топ-менеджерів на сайті НАК не публікують.

"Економічна правда" писала в листопаді 2017 року, що керівництву компанії виплатили премії в розмірі річних зарплат за перемогу в судовому розгляді в Стокгольмському арбітражі з контрактом на постачання газу. У "Нафтогазі" підтвердили виплату, але абсолютну цифру повідомити відмовилися.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/regionalnij-direktor-jebrr-pro-visoki-zarplati-v-naftogazi-tse-rinkova-tsina-235246.html”