Skip

У Лондоні виявили мертвим соратника Березовського

Глушков (ліворуч) багато років працював із Березовським (у центрі)

У Лондоні увечері 12 березня було виявлено мертвим колишнього заступника генерального директора компанії "Аэрофлот" Миколу Глушкова, одного з найближчих соратників російського бізнесмена Бориса Березовського. Про це повідомляє газета Guardian.

Причини смерті 68-річного Глушкова поки не встановили.

Останніми роками він жив у Великобританії, де у 2010 році йому надали політичний притулок.

В інтерв’ю виданню у 2013 році Глушков висловлював сумнів щодо того, що Березовський наклав на себе руки.

Адвокат Андрій Боровков підтвердив радіостанції "Эхо Москвы" факт смерті Глушкова.

"Це дійсно так. Його друзі і родичі мені це підтвердили. А що з ним було, мені не повідомили", – сказав він.

Микола Глушков у 1989–1991 роках обіймав посаду начальника відділу, потім – заступника гендиректора компанії Березовського "ЛогоВАЗ". У 1991–1995 роках керував фінансовим департаментом "АвтоВАЗ", у 1996 році обійняв посаду заступника гендиректора компанії "Аэрофлот", у якій Березовський був основним акціонером.

У 2000 році його було заарештовано у справі про розкрадання коштів авіакомпанії, обвинувачено в шахрайстві, відмиванні злочинно нажитих коштів і неповерненні валютної виручки з-за кордону. У 2004 році Савьоловський суд Москви засудив його до трьох років і трьох місяців ув’язнення і звільненив у залі суду, бо він відбув цей строк, перебуваючи під вартою.

У березні 2017 року Савьоловський суд Москви заочно засудив Глушкова до восьми років колонії загального режиму за новою справою про розкрадання коштів "Аэрофлота".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-londoni-znajdeno-mertvim-soratnik-berezovskogo-236268.html”