Skip

Абонент недоступний: в пустелі знайшли нове послання людству

Вчені скористалися супутниковими знімками
Недалеко від пустелі Сечура в Перу на плато Наска дослідники знайшли нові загадкові зображення та геогліфи.

Так, дослідники знайшли 50 картинок, серед яких антропоморфні геогліфи, а також зображення тварин та природних явищ. Про це стало відомо завдяки повідомленням видання National Geographic.

Знайти геогліфи ученим допомогли супутникові знімки та безпілотники. Зараз вчені встановлюють точний вік і походження зображень. Вважається, що вони були створені представниками культури Наска між 200 та 700 роками нашої ери.

На даний момент учені не можуть точно сказати, навіщо стародавні цивілізації вибудовували величезні зображення, помітні з висоти пташиного польоту. Однією з популярних теорій є думка про те, що так стародавні люди могли подавати знаки інопланетянам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чим глибше йдеш в уральський ліс, тим більше відкривається таємниць та загадок. Знімальна група телеканалу Рен-ТВ вирушила до місця, де бачили снігових людей, та де ще збереглися залишки однієї із найдавніших поселень людства.

На озері Іткуль є дуже похмура скеля, що височіє над водою. Справляє досить сильне негативне враження на всіх, хто побачив її в перший раз. А видно цей шматок скельної породи з здалеку і практично при будь-яких погодних умовах. В доісторичні часи ця місцевість не була затоплена; тут приносили людські жертвопринесення. Урожай людських життів камінь продовжує збирати досі: у водах озера періодично знаходять тіла утоплеників.

Як повідомляв портал "Знай.uа" вчений, який є творцем теорії про існування дев’ятої планети Сонячної системи виявив унікальне явище в космосі, яке називається квантовий феномен. Костянтин Батигін, американський астроном, помітив деформацію аккреційних дисків, що обертаються навколо масивних об’єктів в космосі. Причиною викривлення фахівець вважає макроскопічні квантові ефекти. Частинки в дисках пересуваються під впливом гравітації центрального об’єкта та при контакті між собою. Зазвичай траєкторія частинок схожа з круговими орбітами, проте трапляються великі спотворення, причина яких залишалася загадкою для експертів.Джерело статті: “https://znaj.ua/science/abonent-nedostupnyj-v-pusteli-znajshly-nove-poslannya-lyudstvu”