Skip

Японські поліцейські проведуть тренінги з міжнародних розслідувань в УкраїніЯпонські поліцейські проведуть для українських колег тренінги з міжнародних розслідувань, кібербезпеки та протидії наркозлочинності.


Про це йшлося під час зустрічі Голови Нацполіції Сергія Князєва та Міністра-радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.


Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю у реалізації проекту надання міжнародної допомоги в частині оснащення поліцейських підрозділів сучасними цифровими засобами радіозв’язку, зимовим форменим одягом та службовими автомобілями.


Міністр-радник Посольства Японії в Україні запросив українських поліцейських до участі у тренінгах, які відбудуться в Японії впродовж року.


«У цьому році у нас є три програми для поліцейських. Зокрема, йдеться про тренінги з міжнародних розслідувань, кібербезпеки та протидії злочинам у сфері наркозлочинності. Ми запрошуємо кращих поліцейських Нацполіції України на навчання в Токіо», – сказав Мічіо Харадо.


Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що поліцейські приймуть запрошення. Він додав, що українські правоохоронці, в свою чергу, готові обмінятися з японськими колегами позитивними напрацюваннями у сфері протидії тероризму, кібербезпеки та боротьби з фінансовими махінаціями.


Японських представників зацікавив досвід українських поліцейських щодо протидії тероризму у зв’язку з підготовкою до Олімпійських ігор, які відбудуться у 2020 році в Токіо.


«Аргумент»

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/yaponsk-pol-tseisk-provedut-tren-ngi-z-m-zhnarodnikh-rozsl-duvan-v-ukra-n”