Skip

У п’яти районах Києва подорожчала квартплата


Мешканці 147 столичних будинків будуть платити за квартиру більше. Майже вдвічі квартплата зросла у Дарницькому, Святошинському, Дніпровському, Голосіївському та Шевченківському районах.

У березневих квитанціях за кожен квадратний метр нарахували 7,47 гривень. Натомість у лютому він коштував 4,97 гривень, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Сегодня.

Квартирна плата зросла у тих будинках, які обслуговує КП “Житло-сервіс”. Як зазначили представники компанії, мешканці зазделегідь були попереджені про подорожчання. Крім того нові тарифи узгоджені із владою.

У компанії повідомили, що зростаня квартплати обумовлене підвищенням мінімальної зарплати, здорожчанням електроенергії, підвищенням тарифу на вивезення сміття.

Кияни можуть дізнатися, що саме входить до квартплати – на сайті ГІОЦ (міський інформаційно-обчислювальний центр) розписані всі її складові.

Натомість, чиновники стверджують, що наразі про загальне подорожчання квартплати у Києві не йдеться.

Нагадаймо, раніше ми писали, що, міністерство економічного розвитку та торгівлі України прогнозує, що до 2021 року житлово-комунальні тарифи в Україні дорожчатимуть щороку, на різні види послуг від 10 на 22%.

Також повідомлялося, що з Нового року в столиці України знижено тарифи на опалення та гарячу воду від компанії “Київенерго”.

Також стало відомо, на скільки в лютому в Києві знизили тариф на гарячу воду. В середньому вартість гарячого водопостачання стала нижче приблизно на 4 відсотки, що можна вважати незначним з урахуванням зростання тарифів в останні роки в рази.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/u-p-yaty-rajonah-kyyeva-podorozhchala-kvartplata/”