Skip

Він існує: 10 невідомих фактів з життя ідеального чоловіка

Володимир Остапчук довів, що бездоганні чоловіки існують

Ведучий Євробачення в 2017 році, обличчя проекту "Інспектор. Міста" Володимир Остапчук поділився цікавими фактами про себе, чим довів, що бездоганні чоловіки таки існують.

Маловідомі факти з життя телеведучого Володимира Остапчука:

  • Смачно готує млинці і борщ. "До народження другої дитини я міг приготувати хіба що чай в пакетику. Але зараз ви б бачили, що я творю на кухні! Панкейки і борщ — мої фірмові страви", — хвалиться Остапчук.

Володимир Остапчук та його дружина Олена напередодні народження другої дитини:
Владимир Остапчук стал отцом во второй раз. Телеведущий в роддоме с женой

  • Улюблені солодощі — празький торт. "Я спокійно ставлюся до будь-яких видів солодощів, але перед празьким тортом встояти не можу".
  • Майстер спорту України з ракетомоделізму. "Свій розряд я отримав після виграшу на чемпіонаті України в 6 класі. Інтерес до космосу і колонізації Марса у мене зберігся і донині".

Результат пошуку зображень за запитом "Владимир Остапчук"

  • Свої перші гроші заробив тим, що клеїв літери для вивісок в магазинах. За словами ведучого, робив це на 5 мовах: українській, російській, англійській, польській, французькій.
  • У дитинстві був "очкариком" і ходив в спеціалізований дитячий садок. Пізніше зір Володимира покращився, але і зараз він бачить правим оком набагато краще, ніж лівим.

Результат пошуку зображень за запитом "Владимир Остапчук"

  • Шкільне прізвисько "Містер реклама". Володимира Остапчука так називали в школі за те, що він копіював голоси і знав тексти всіх рекламних роликів.
  • Обожнює запах книг. Володимир може годинами пропадати в книжковому магазині. Любов до книг йому прищепила бабуся — директор бібліотеки.
  • Володіє відмінною пам’яттю. Володимир любить запам’ятовувати автономери. Колись в своєму рідному місті він знав номери практично всіх автомобілів.

Результат пошуку зображень за запитом "Владимир Остапчук"

  • Одружений з першим коханням. Володимир Остапчук та його дружина Олена нещодавно відзначили 10 років спільного життя. Вони почали зустрічатися ще на першому курсі університету 16 років тому. Олена — перше велике і єдине кохання Володимира.

Владимир Остапчук показал свою беременную жену

Владимир Остапчук гуляет с женой и дочкой

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий український телеведучий Володимир Остапчук вдруге став батьком. Його син з’явився на світ 19 березня в одній з приватних клінік Торонто. Малюка назвали Еван-Олександр. Зворушливе відео з малюком Остапчук опублікував на своїй сторінці в соцмережі.


Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/vin-isnuye-10-nevidomyh-faktiv-z-zhyttya-idealnogo-cholovika”