Skip

Названо головну проблему української армії, і справа не в зброї

Волонтер розповів про насущні проблеми армії
В українській армії однією з найголовніших проблем є зруйнована спадкоємність армійських поколінь. Про це заявив волонтер Роман Доник.

"Бо дуже багато речей відроджуються саме на волонтерських засадах. Так було, приміром, з тактичною медициною. Хороших фахівців у нас мало у всіх сферах. І в армії, в тому числі. Їй, як і раніше критично потрібні люди з мізками, які зможуть навчити чомусь військових", — заявив в інтерв’ю волонтер Роман Доник.

За словами волонтера, в армії дуже кульгає система навчання.

"У нас навчальні центри залишають бажати кращого. Тому волонтери досі їздять. Тому ми їздимо. Тому що ми окрім волонтерської допомоги займаємося ще й кулеметами. Навчаємо кулеметників працювати ефективно", — підсумував Доник.

Нагадаймо, раніше сили АТО знищили стару позицію бойовиків під назвою "Фурункул", в результаті чого вороги зазнали втрат. Про це повідомив волонтер Юрій Місягін на своїй сторінці в Facebok.

Крім того, він розповів, що саме ці позиції бойовиків постійно приносили українським військовим багато проблем незважаючи на досягнуті домовленості. Місягін розповів, що такі дії українських військових планово готувалися та аналізувалася вся інформація про переміщення на позиціях супротивника.

"У зоні відповідальності 54-ї бригади та наданих їй батальйонів була зібрана і добре проаналізована вся інформація про противника. ... Була знищена стара (з 2015 року) ворожа позиція "Фурункул". Всі хто воював на Світлодарській дузі в районі селища Т. .. дуже добре знають цю передову позицію ворога, вона принесла дуже багато неприємностей і горя. Також були серйозно пошкоджені, а місцями повністю знищені в мотлох 6 вогневих точок та ВОПів ворога. Також прорядилась жива сила: два 200-х, три 300-х. Дуже велика кількість контужених", — написав волонтер.

Як повідомляв портал "Знай.uа" українські активісти вирішили пожартувати над донецькими терористами, запустивши в небо величезний прапор України на повітряних кулях з боку Світлодарська в бік окупованої Горлівки. Відомо, що українські волонтери запустили його спільно з військовослужбовцями. Відео процесу опублікував один з українських телеканалів.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/nazvano-golovnu-problemu-ukrayinskoyi-armiyi-i-sprava-ne-v-zbroyi”