Skip

Українців вразили цінами на оренду житла в Києві на період Ліги чемпіонів


Двадцять шостого травня в Києві відбудеться фінальний матч Ліги чемпіонів, але вже зараз 98% квартир, що здаються в оренду в українській столиці, на цей день недоступні. На деякі квартири вартість зросла в сотні разів.

У соцмережах люди обурені таким “гостинністю” та іронізують, у скільки ж обійдуться іноземцям інші послуги і задоволення, які їм надасть Київ, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Українські Новини.

На популярному сервісі бронювання booking.com йдеться, що 2% варіантів, що залишилися уболівальникам або просто туристам, обійдуться, в середньому, близько 100 000 гривень (3200 євро або 2800 фунтів стерлінгів) за добу.

Нагадаймо, пересічні кияни також підготувалися до футбольного свята і пропонують свої квартири в найм. Ціни за ніч коливаються в районі 700-1500 доларів.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, орендарський попит в Києві в більшості випадків орієнтований на одно- і двокімнатне житло в новобудовах. Трикімнатні житлові об’єкти залишаються менш популярними. Найбільшим попитом користуються житлові багатоквартирні будинки, розташовані біля станцій метро київського метрополітену і об’єктів соціальної інфраструктури.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/04/ukrayintsiv-vrazyly-tsinamy-na-orendu-zhytla-v-kyyevi-na-period-ligy-chempioniv/”