Skip

Підстава: Ніколаєв не вип’є за любов через Самойлову

Підстава: Ніколаєв не вип’є за любов через Самойлову

Ігор Ніколаєв різко висловився на адресу виконавиці від Росії на Євробаченні
Російський співак Ігор Ніколаєв не стримав своїх емоцій з приводу провального виступу конкурсантки від Росії Юлії Самойлової на Євробаченні 2018. Він опублікував у своєму мікроблозі раритетне відео з цього приводу.

Ігор Ніколаєв, який прославився тим, що у своїй самої популярної пісні за всю кар’єру пропонує випити за любов, вибрав дивну форму для висловлювання своєї думки про Євробаченні. Почав він з того, що привітав російську співачку Вікторію Дайнеко з Днем народження. До своїх роздумів він додав давнє відео зі спільного виступу з нею.

Тут же співак зазначив, що в Росії велика кількість талановитих виконавців, які могли б гідно виступити на Євробаченні 2018. Самойлову при цьому він назвав "розмінною монетою у грі на жалість".

"У фіналі — тільки реальний результат і реальне спів, без знижок на фізичні недоліки, інакше потрібно було б влаштовувати окремий конкурс. Погодьтеся, що Стіві Уандера, Рея Чарльза і Андреа Бочеллі люди слухають не з жалості і співчуття, а тому що вони геніальні співаки, музиканти і особистості", — стверджує Миколаїв.

При цьому Самойлової він побажав "не зламатися і витягти зі сформованої ситуації тільки плюси і досвід".

Як раніше повідомляв портал "Знай. ua" представниця Росії на "Євробаченні-2018" Юлія Самойлова могла б продемонструвати більш високий результат минулого року на конкурсі в Києві, якщо Україна не заборонила їй в’їзд після виступів в окупованому РФ Криму.

Як передає "РИА Новости", таку заяву зробила російська співачка Діана Гурцкая, додавши, що в Самойлової нібито накопичилася втома за минулий рік.

"Юля ж молодець не в силу фізичного стану, а тому, що зуміла вистояти, коли проти неї була країна, яка не пустила її на конкурс. Я впевнена, що в минулому році результат був би на порядок вище. А за рік зібралася психологічна втома. Неможливо не перегоріти за такий довгий період", — заявила Гурцкая.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/pidstava-nikolayev-ne-vypye-za-lyubov-cherez-samojlovu”