Skip

Вчені відкрили несподівану користь від солодкого для одружених людей

Вчені відкрили несподівану користь від солодкого для одружених людей

Вчені відкрили несподівану користь від солодкого для одружених людей

Вчені з Університету штату Огайо виявили цікаву закономірність: вони з’ясували, що скандали між подружжям часто бувають пов’язані з низьким вмістом глюкози в крові людей. Чим нижче рівень цукру в крові, – тим сильніші гнів і голосніші сварки, переконалися науковці.

Вчені спостерігали за сімейним життям 107 подружніх пар. Особливо їх цікавили ситуації, пов’язані з конфліктами і перепадами настрою у членів сім’ї. Автори дослідження переконалися: стабільні показники цукру в крові корелюють з подружнім життям, без сварок, образ і з’ясування стосунків.

«Виявилося, що недолік глюкози в обох партнерів приводив до негайних і тривалих сварок. Коли в організмі у партнерів фіксувався нормальний рівень цукру, ніяких спалахів агресії не спостерігалося», – розповіли вчені.

На їхню думку, подружжю не варто починати серйозних розмов на голодний шлунок, при якому вміст глюкози в крові падає до мінімальних показників, – інакше взаємних претензій не уникнути.

Вживання солодкого є найшвидким способом підвищити її рівень – у ситуації особливого невдоволення і роздратування чоловіком це може стати способом впоратися з неприємними емоціями. Однак найбільш здоровим методом уникати зниження цукру в крові є збалансоване харчування з великим вмістом білка, клітковини і вітамінів, констатували фахівці.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/13/294585-vcheni-vidkryly-nespodivanu-koryst-solodkogo-odruzhenyh-lyudey”