Skip

"Заступилися" за маму: сім’я жорстоко поквиталася з сусідом за лайку і образи

"Заступилися" за маму: сім’я жорстоко поквиталася з сусідом за лайку і образи

"Заступилися" за маму: сім’я жорстоко поквиталася із сусідом за лайку і образи
У Вознесенську на Миколаївщині родина жорстоко поквиталася зі сварливим сусідом. Мати, її співмешканець і син спершу побили чоловіка, а потім ще й обікрали, повідомляє Експрес-онлайн.
Після отриманих травм чоловік помер. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Почалося із застілля в родинному колі. Син прийшов у гості до матері. За чаркою жінка поскаржилася на сусіда, який нібито її постійно ображає. "Підігрітий" спиртним вітчим запропонував пасинку провчити сварливого чоловіка. Щоб ніхто не бачив, у двір жертви зайшли через городи.
Господаря застали в літній кухні. Наймолодший нападник накинувся на жертву з кулаками. Чоловік намагався втекти у будинок, але там його наздогнав старший. Він кинув його на підлогу, сів зверху і почав гамселити з усієї сили, аж поки бідолашний не перестав чинити будь-який опір.
Поки власник оселі безпомічно лежав на підлозі, нападники забрали з холодильника продукти харчування, ТV-тюнер від телевізора, дитячий велосипед, мобільний телефон, 28 гривень, зірвали в кімнаті чавунну металеву плиту і понесли все додому.
Бездиханне тіло господаря будинку з ознаками насильницької смерті наступного ранку знайшла його колишня дружина, яка час від часу навідувалася додому. Вона відразу викликала поліцію.
Як встановила судово-медична експертиза, смерть настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми у вигляді перелому кісток лицьового та мозкового черепа, крововиливів, що ускладнилися набряком речовини головного мозку. У чоловіка були потрощені три ребра, грудина. У нього зафіксували множинні рани обличчя, синці з крововиливами по всьому тілу.
Вироком Вознесенького районного суду старшого нападника позбавлено волі терміном на вісім, його пасинка — на п’ять років. Жінці, яка в побитті сусіда не брала участі, інкримінували зберігання здобутого злочинним шляхом майна і призначили три роки позбавлення волі з таким же іспитовим терміном.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
Микола ЗАВЕРУХА
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/15/294790-zastupylysya-mamu-simya-zhorstoko-pokvytalasya-susidom-layku-obrazy”