Skip

Семья гаишника-миллионера Миленина или кое-что о справедливости

Семья гаишника-миллионера Миленина или кое-что о справедливости
Семья гаишника-миллионера Миленина или кое-что о справедливости

Кто сейчас помнит милицейского генерала Миленина? Никто. А зря.

Матерый кировоградский гаишник из обоймы Кравченко-Рафальского-Рейзвиха был во времена первого Майдана начальником Киевской милиции и лично руководил подбросом гранат в офис тогдашней “Поры”.

О сыне ходили нехорошие слухи в связи с продажей ворованных автомобилей и связью с “мокрым” делом Передерия. Человек был весьма влиятельный, а как сейчас выяснилось — и весьма небедный. Благополучно переживший любые люстрации и так и не попавший в тюрьму хотя бы за участие в провокациях еще против первого Майдана. И вот, из-за этих недоработок Миленин стал не зеком, а родоначальником “бизнес-правоохранительной” династии. Цитируем ”Експрес”:

Молодий прокурор з відомої родини виявився власником справжнього маєтку

Сім’я звичайного прокурора однієї з київських прокуратур Павла Міленіна володіє нерухомістю на суму близько 165 млн грн У 2012-2013 роках прокурор став власником квартири на 150 кв. м. і гаражем в одному з найдорожчих будинків Києва — хмарочосі на Кловському узвозі. Міленін заявив, що почав вкладати в цю квартиру ще в 2003 році, коли йому було 22 роки.

У червні прокурору подарували будинок площею 433 кв. м і 10 соток під ним в районі столичних Бортничів. Міленін заявив, що подарунок йому зробив батько Олександр Міленін. На початку 2000-х Міленін-старший був главою ДАІ, а потім очолював київську міліцію. Зараз він займається бізнесом, повідомляє depo.ua.

На Олександра Міленіна також записано велику кількість нерухомості. Зокрема, разом з дружиною він володіє чотирма паркувальними місцями і 400 кв. м. офісів в тому ж хмарочосі на Кловському узвозі. У закритому клубному будинку “Артхаус” в центрі Києва у нього є квартира на 133 кв. м, а в Конча-Заспі — будинок на 100 кв. м. і 30 соток землі. На матір прокурора Галію Міленін записана квартира на 175 кв. м в будинку на вулиці Паторжинського.


expres.ua


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/128693-semjja_gaishnika-millionera_milenina_ili_koe-chto_o_spravedlivosti”