Skip

У Латвії запропонували визнати російські ЗМІ іноземними агентами

У Латвії запропонували визнати російські ЗМІ іноземними агентами
У Латвії запропонували визнати російські ЗМІ іноземними агентами

Член правління Латвійської соціал-демократичної робітничої партії (ЛСДРП) Раймонд Лейнієкс-Пуке закликав закріпити за російськими телеканалами, які ведуть мовлення на території Латвії, статус іноземних агентів.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Документ розміщений на manabalss.lv — офіційній платформі громадських ініціатив, де громадяни можуть збирати необхідні 10 тис. підписів для передачі документа в сейм (обробляється адміністрацією сайту, після чого публікується).

“Ми вже відправили лист з нашою пропозицією в сейм. Однак якщо нам вдасться зібрати необхідну кількість підписів, латвійський парламент буде зобов’язаний зайнятися цим питанням”, — розповів він виданню.

На думку Лейнієкса-Пуке, російські телеканали безпосередньо пов’язані з Кремлем і намагаються підірвати єдність Євросоюзу і НАТО. Статус іноагентів значно обмежить їх діяльність.

Крім того, парламентарі звернулися до латвійського міністерства економіки з проханням підвищити ціни на мовлення російською мовою.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/207506-u_latviji_zaproponuvali_viznati_rosijsjki_zmi_inozemnimi_agentami”