Skip

Путін призначив Медведєва головою уряду Росії

Путін призначив Медведєва головою уряду Росії


Президент Росії Володимир Путін у вівторок, 8 травня, підписав указ про призначення головою уряду Дмитра Медведєва, який займав цей пост з 8 травня 2012 року по 7 травня 2018 року. Указ вступає в силу з моменту його підписання, повідомляє прес-служба Кремля.

Раніше у вівторок Державна Дума РФ підтримала кандидатуру Медведєва, яку запропонував Путін. За перепризначення голови уряду проголосували 374 з 450 депутатів нижньої палати російського парламенту. 56 висловилися проти.

Як повідомлялося, 7 травня уряд Медведєва пішов у відставку, але всі його члени продовжили виконувати свої функції в якості виконувачів обов’язків.

Володимир Путін отримав посвідчення президента Росії ще 3 квітня. Згідно з остаточними підрахунками, Володимир Путін побив рекорд підтримки за весь час участі у виборах президента, набравши 76,69% (56 млн 430 тисяч 712 голосів). Друге місце зайняв кандидат від КПРФ Павло Грудінін, який набрав 11,77% (8 млн 659 тисяч 206 голосів), на третьому місці — Володимир Жириновський з 5,65% (4 млн 154 тисяч 985).

На початку березня 2017 року Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального оприлюднив розслідування про елітну нерухомість голови уряду РФ Дмитра Медведєва, яка була придбана корупційним шляхом. У розслідуванні йдеться, що Медведєв створив багаторівневу корупційну схему отримання хабарів від олігархів. В обслуговуванні схем прем’єр-міністра РФ задіяні тисячі людей, а його нерухомість охороняють державні спецслужби.

Фільм "Він вам не Дімон" вдарив у якусь важливу точку, від якої залежить російська політика. Це перший випадок такого ефекту численних викриттів Навального. Детальніше про наслідки розслідування для політичної кар’єри Медведєва читайте у матеріалі Олексія Їжака "Медведєв і порожнеча" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/putin-priznachiv-medvedyeva-golovoyu-uryadu-rosiyi-277228_.html”