Skip

NASA показало знімок фіолетового Сонця

Вчені NASA за допомогою Обсерваторії сонячної динаміки (SDO) отримали знімок Сонця, пофарбованого в незвичайний, фіолетовий колір. Як повідомляється на сайті агентства, за допомогою даних, зібраних SDO, дослідники намагаються вивчити вплив сонячної активності на Землю, спостерігаючи за поверхнею зірки на різній довжині хвилі.


Метою SDO є розуміння, а потім і можливість передбачення сонячної активності, що впливає на життя на Землі і технологічні розробки людства. Для цього зонд спостерігає за змінами в магнітному полі Сонця і за тим, як енергія перетворюється і викидається в геліосферу, а потім і в космос у вигляді сонячного вітру або інших викидів речовини.


Цей знімок був зроблений SDO 15 травня.


Нагадаймо, 6 вересня на Сонці був зареєстрований найпотужніший за 12 років спалах. На даний момент рекордсменом є спалах Х28, який був зареєстрований у 2003 році. Зареєстрований у 2017 році спалах посів восьме місце за всю історію спостережень.Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/nasa-pokazalo-znimok-fioletovogo-soncya-277925_.html”